Fatma Aksal’dan Okan Gaytancıoğlu’na cevap gecikmedi

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’nun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun cevap vermesi istemiyle TBMM’ye verdiği soru önergesindeki Keşan’da yaşayan bir vatandaşın ikamet adresinin silindiği yönündeki iddiaları çürüttü.

Fatma Aksal’dan Okan Gaytancıoğlu’na cevap gecikmedi

Aksal, Gaytancıoğlu’nun Keşan’da yaşayan vatandaşın seçim yaklaştığı için yıllardır oturduğu evinden ikametinin silindiği iddialarına açıklık da getirdi.

Fatma Aksal, Keşan’da yaşayan Yasemin ve Mustafa Özgül’ün ikamet adresinin silindiği iddialarıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bu vatandaşımız oturduğu evi satmış ve kendisi başka bir eve taşınmıştır. Evi satın alan vatandaşımız elektrik ve su faturaları ile ikamet kaydı yaptırırken, satan şahsın da ikameti düşmüş oluyor ve yeni adresine de bildirim yapmıyor. Olay sadece bundan ibaret ve vatandaşın kendi takipsizliğidir. Siyaseten bir durum söz konusu değildir ve olamaz da.

Bunu seçim yaklaşırken vatandaşlarımızın ikametleri adresleri siliniyor diye açıklamak her zaman yaptığınız gibi yalan siyasetidir.”


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER