Keşan heyeti, ilçenin 100.yılı için Trakya Üniversitesi ile istişarede bulundu

Keşan heyeti, ilçenin 100.yılı için Trakya Üniversitesi ile istişarede bulundu

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığındaki belediye heyeti geçtiğimiz Çarşamba günü, Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı ve aynı zamanda Kültür ve Spor Daire Başkanı Burak İşçimen’i ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Helvacıoğlu, “Edirne’deki gururumuz Burak İşçimen Hocamızın bugün misafiri olduk. Kendisiyle Keşan’ımızın 100. yılında Trakya Üniversitesi ile işbirliğinde gerçekleştireceğimiz etkinliklerle ilgili görüş alışverişinde görüşmelerde bulunduk. Etkinlikler çerçevesinde; üniversitemiz ile yıl sonu şenlikleri, spor şenlikleri, mezuniyet şenlikleri, kültür ve sanat etkinlikleri yapmayı hedefliyoruz.” dedi.
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve beraberindekiler daha sonra ziyaretin gerçekleştiği Trakya Üniversitesi Sosyal Tesisler bahçesinde belediye adına fidan dikti.
Burak İşçimen de ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu ile heyettekilere teşekkür ederek, Keşan’ın 100.yılı nedeniyle Trakya Üniversitesi ve Keşan Belediyesi işbirliğinde yapılacak etkinliklere gerekli katkıyı vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2022, 21:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER