TYBB Edirne Şubesi’nin Uzunköprü Gazetecilik-Vefa Ödülleri 7 Eylül’de gerçekleşecek

TYBB Edirne Şubesi’nin Uzunköprü Gazetecilik-Vefa Ödülleri 7 Eylül’de gerçekleşecek

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nin bugüne kadar Enez, İpsala ve Keşan’da gerçekleştirdiği Gazetecilik-Vefa Ödülleri’nin dördüncüsü Uzunköprü’de gerçekleştirilecek.

TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ile gerçekleştirdikleri görüşmeler sonucunda Uzunköprü Belediyesi-Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi işbirliği ile gerçekleştirilecek ödül töreninin 2.Uluslararası Tarihi Uzunköprü Festivali programında gerçekleştirileceğini belirterek, “Ödül törenimizde içlerinde merhum olanlar olmak üzere 27 Uzunköprülü gazeteciye ödül vereceğiz. Merhum gazetecilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz. Merhum olan arkadaşlarımızın ödüllerini yakınlarına takdim edeceğiz.” dedi.

Demir, ödül töreninin 7 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de festival etkinlikleri içerisinde gerçekleşeceğini de belirterek “Bu konuda şubemize destek veren Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan’a teşekkür ediyor, Uluslar arası Tarihi Uzunköprü Festivali’nin de başarılı bir şekilde geçmesini diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER