Gazeteciler, sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanacak

TYBB Edirne Şubesi ve Özel Keşan Hastanesi arasında Sağlık Hizmetleri Protokolü imzalandı..

Gazeteciler, sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanacak

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi ile Özel Keşan Hastanesi arasında “Sağlık Hizmetleri Protokolü” imzalandı.
Protokol, Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Başkanı Erdoğan Demir ile Özel Keşan Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Ali Haydar Yıldırım tarafından imzalandı.
Demir, üyelerinin yararlanacağı bu protokol nedeniyle Özel Keşan Hastanesi Yönetim Kurulu’na teşekkür ederek, “Türkiye Yerel Basın Birliği olarak üyelerimiz hastaneye düşmesin ama ihtiyaç duydukları anda Özel Keşan Hastanesi’ne gittiklerinde protokol çerçevesinde kendilerine gerekli maddelerde çeşitli oranlarda indirimler sağlanacak. Bu protokolden faydalanmak isteyen üyelerimiz hastaneye gittikleri takdirde üye kartlarını göstererek protokol çerçevesinde bu indirimlerden yararlanabilecektir. Tüm üyelerimizin Kovid tedbirlerine uymaları ve çalışmaları sırasında dikkatli davranmalarını diliyor, sağlıklı günler temenni ediyorum” dedi.
14 MART TIP BAYRAMI ÖNCESİ GAZETECİLERE ANLAMLI PROTOKOL
Demir ayrıca 14 Mart Tıp Bayramı öncesi, Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi üyelerine böyle anlamlı bir protokol ile sağlık tedavilerinde indirim sağlayan Özel Keşan Hastanesi doktorları ile tüm doktorların ve sağlık çalışanlarının da 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı.
Ali Haydar Yıldırım da, yerel basının büyük görevleri yerine getirdiğini vurgulayarak, “Özel Keşan Hastanesi olarak Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi ile bir protokol gerçekleştirdik ve şube üyesi gazetecilerin çeşitli oranlarda indirimlerden faydalanmasına imkan tanıdık. Tüm gazeteci arkadaşlarımıza sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim” şeklinde konuştu.
Protokol, 12 Mart 2021-12 Mart 2022 tarihleri arasında olmak üzere 1 yıl süreyle geçerli olacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2021, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER