CHP’li Yontar: “CHP, halk için var”

CHP’li Yontar: “CHP, halk için var”

CHP Tekirdağ Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, kadın kollarının “aile destekleri sigortası” çalışmasına ilişkin konuştu.
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, İstanbul’da düzenlenen CHP “aile destekleri sigortası” tanıtım toplantısında konuştu. Aile destekleri sigortasının halkın tamamı adına hayata geçeceğini aktaran Nazlıaka, “Aile destekleri sigortasını sadece çocuklar için değil, sadece kadınlar için değil; engelliler için, yaşlılar için kısacası yoksul olan tüm halkımız için hayata geçireceğiz” dedi.
“ŞİMDİDEN KOLLARI SIVADIK”
Aile destekleri sigortası çalışmasına ilişkin CHP Tekirdağ Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar’dan da bir açıklama geldi. CHP’li Yontar şunları söyledi:
“Cumhuriyet Halk Partisi kadınlar, çocuklar, yaşlılar, engelliler, kısacası tüm halk için var. Halkla beraber halk için iktidara doğru yürüdüğümüz bu yolda kadın kolları olarak başarılı işlere imza atıyoruz. Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın Aylin Nazlıaka’nın da bahsettiği gibi “aile destekleri sigortası” gencinden yaşlısına, kadınlardan çocuklara tüm yoksul halkımız için çalıştığımız bir proje ve bu projeyi hayata geçirmek için kolları şimdiden sıvadık. Bu sigorta, aile yapısını oluşturan her bireyin güçlenmesini sağlayarak toplumun daha huzurlu bir iklime kavuşmasına vesile olacak. Kadınların omuzlarında yükselecek iktidarımızla bunu başarabilecek güce sahibiz. Yapılacak ilk seçimde halkın gücünü iktidara taşımanın gurur ve sevincini birlikte, dayanışma içinde yaşayacağız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER