İYİ Parti Edirne, “esnafımız kan ağlıyor”

İYİ Parti Edirne, “esnafımız kan ağlıyor”

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Merkez Bankası'ndan kaybolduğu söylenen 128 Milyar Dolar'a ilişkin bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Demir açıklamasında: “128 Milyar Dolar nerede sorusunu münasebetsizce bulan iktidara sesleniyoruz. Bu soruya gerek olmadığını bizler de halkımız da biliyor. Ekonominin yerle bir olduğu bir dönemde tabi ki satarak kan kaybetmeye devam ediyoruz. Ülkenin her köşesinde milletimizin alın terinin parçası olan yatırımlar birer birer satıldı. Tutuklanan Savunma Sanayi Başkanlığı Eski Proje Müdürü Yusuf Hakan Özbilgin'in evinde 1.5 Milyon Euro, banka hesabında ise 7.5 Milyon TL ele geçirildi.
Durum bu iken bizlere ekonomi dersi vermeye kimse kalkmasın. Milletimizin her kuruşunda hakkı olan bu ülkenin ekonomisi hesapsızca yok edilirken seyirci kalmayacağız. Esnafımız kan ağlarken halkımız en temel ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekerken bu sorular rahatsız edebilir. Gençlerimiz eğitimli işsizler ordusuna dönüşüyor. Her geçen gün her alanda daha kötüye gidiyoruz. İYİ olmamız için İYİ bir iktidar lazım. Vatandaşımız yapılan yanlışların hesabını sandıkta soracaktır. İktidar İYİ olacak Türkiye İYİ olacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER