DOÇEK Gala Gölü “Volkan Ateş” parkurunda yürüdü

Keşan DOÇEK, 2017 yılında kaybettiğimiz bölgemizin sevilen öğretmenlerinden Volkan Ateş anısına açmış oldukları ve adını da ona ithafen verdikleri parkurda yürüdü.

DOÇEK Gala Gölü “Volkan Ateş” parkurunda yürüdü

Doğa yürüyüşü, Volkan Ateş anısına saygı ve Gala Gölü hakkındaki bilgilendirme sonrası bulutlu bir havada Enez Gala Gölü Seyir Tepesinden başladı.
Yürüyüşçüler bölgemiz için eşsiz bir coğrafik ve ekolojik öneme sahip Gala Gölü seyri sonrası gölün karşı yamaçlarında bulunan “Volkan Ateş Parkuru’na girdiler.
Keçi patikaları ve dere çatakları arasında devam eden parkurun çayırlık yerinde öğle yemeği molası verildi. Gala Gölü ve Hisarlı yamaçlarındaki manzaranın seyri ile yenen öğle kumanyaları sonrası toplamda 16 km olarak belirlenmiş ve farklı yaş gruplarından katılımcıların bulunduğu yürüyüş başladığı yer olan Gala Gölü Seyir Terasında sona erdi.
Keşan DOÇEK Yönetim Kurulu üyesi Gürel SERİN, Bölgemizin sevilen öğretmenlerinden olan Volkan Ateş anısı ve adını yaşatmak için açmış olduğumuz bu parkur ve yürüyüşe katılan tüm arkadaşlara “DOÇEK Ailesi” olarak teşekkür ettiklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER