DOÇEK ve VELBİS’ten ortak Istrancalar çıkarması

DOÇEK Bisiklet Ekibi geçtiğimiz hafta içinde “Vize’den Vize’ye Istrancalar” başlığı altında Velimeşe Bisiklet grubu VELBİS ile birlikte Istrancalarda pedal çevirdi.

DOÇEK ve VELBİS’ten ortak Istrancalar çıkarması

DOÇEK ve VELBİS ekibi Vize’den başladıkları turda "Kömürköy-Kızılağaç-Sivriler-Demirköy-Balaban-Çukurpınar-Beypınar-Kurudere-Evciler-Yenice-Sergen-Evrencik" güzergahını kullanarak Vize’ye geri döndüler.
Vize’deki tarihi alanları gezen ve Istrancalar’ın görsel güzellikleri içinde pedal çeviren bisikletçiler kamp yüklerini de yanında taşıyarak 3 gece doğada kaldılar.
Vize’den başlayıp Vize’de biten ve 4 gün süren faaliyet kazasız, sorunsuz bir şekilde tamamlandı.
Keşan DOÇEK Başkanı Hakan EŞME, “Yapacağımız uzun tur için bir ön hazırlık niteliğinde olan bu faaliyetin, ekip arkadaşlarının kondüsyon ve deneyimini arttırdığını söyleyerek; uyum içinde, birlikte pedal çevirdiğimiz VELBİS Ekibi Başkanı Mehmet Erkul ve Bilal Özkan’a, Vize’de ekibi samimi bir şekilde karşılayıp konukseverliğini gösteren Vize Pedal Başkanı Taner Aksoy’a; Kızılağaç Köyü Muhtarı Mürvet Kahraman’a ve Sivriler Köyü Muhtarı Dursun Sayık’a çok teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER