Keşan Belediyespor, ilk olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi

Keşan Belediyespor, ilk olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi

Keşan Belediyespor Kulübü Derneği ilk olağan genel kurul toplantısını 24 Haziran 2022 Cuma günü gerçekleştirildi.
Saat 13.45 sıralarında Belediye Meclis Salonu’nda başlayan genel kurula; Keşan Belediye Başkanı ve Kurucu Kulüp Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile kulüp üyeleri katıldı.
Açılış ve yoklamanın ardından verilen önerge ile divan başkanlığına Nuran Uslu katip üyeliklere de Arzu Kirezli ve Nevruz Kaldı seçildi.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından yönetim ve denetim kurulularının seçimine geçildi.
Yapılan seçim sonunda yönetim ve denetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu;
Yönetim Kurulu: Mustafa Helvacıoğlu, Ender Arda, Tahir Özçınar, Recep Kirezli, Mehmet Karakaş.
Denetim Kurulu: Yakup Balcı, Savaş Yiğit, Hüseyin Gürsel.
Genel kurul toplantısı sonunda konuşan Helvacıoğlu, “Bölgemizdeki gençlerimizi düzenli sportif faaliyetlerinin içine çekmek, boş zamanlarında spor yapmaya teşvik etmek, başarılı sporcular ve ekipler yetiştirerek Türk sporunun gelişmesine hizmet etmesi amacıyla kurduğumuz Keşan Belediye Spor Kulübü Derneğimizin genel kurulunu gerçekleştirdik. Keşan'da bulunmayan branşlarda sporcular yetiştirecek ve takımlar kuracağız. Çocuklarımızın yetenekleri doğrultusunda gelişmeleri için çalışıyoruz. Spor Kulübümüzle şehrimizin adını tüm sportif başarılarda duyurmaya devam edeceğiz. Keşan Belediye Spor Kulübü Derneğimiz başta salon sporları olmak üzere diğer spor branşlarında da faaliyetini sürdürecektir. Amacımız gençlerimizi düzenli sportif faaliyetlerinin içine çekmek, başarılı sporcular yetiştirerek Türk sporunun gelişmesine hizmet etmektir. 23 Nisan 2022 tarihinde Edirne Valiliğimizin izniyle kurulan Keşan Belediye Spor Kulübü Derneği, başta salon sporları olmak üzere diğer spor branşlarında da faaliyetine devam edecektir. Genel kurulumuz ilçemize hayırlı olsun.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER