Trakya CUP Voleybol Turnuvası başladı

Trakya CUP Voleybol Turnuvası başladı

Keşan DOÇEK, Keşan Belediyesi ve Keşan Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen “Trakya CUP Voleybol Turnuvası” dün akşam oynanan maçlarla başladı.
Turnuvanın açılışında konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, spor konusunda Keşan için yapmış olduğu çalışmaları anlattıktan sonra spor ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirterek turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.
Keşan DOÇEK Başkanı Hakan EŞME de, turnuvanın kentleri merkez alarak oluşturulduğunu, takım ve kulüplerin de dahil olacağı daha kapsamlı bir organizasyon için çalışmalara başladıklarını belirterek, turnuvanın oluşumuna destek veren Keşan Belediyesi ve Keşan Gençlik Spor İlçe Müdürlüğüne teşekkür ederek takımlara başarılar diledi.
Seyircilerin centilmence tezahürat yaptığı seyir zevki yüksek heyecanlı maçlardan Süleymanpaşa Belediyesi ve Malkaraspor sahadan galip ayrıldı.
Maç sonuçları:
Süleymanpaşa Belediyesi 3
Keşan DOÇEK 0

Malkaraspor 3
Enez Belediyespor 0

Keşan Atatürk Stadı Kapalı Salonunda yapılan turnuvaya 25 Nisan tarihinde oynanacak Malkaraspor-Şarköy Doğa Sporları ve Velimeşe VELBİS-Keşan DOÇEK maçlarıyla devam edilecek.
Maçların başlama saati 19.00 ve 20.30

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER