Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği’nde nöbet değişimi

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği’nde nöbet değişimi

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği’nin 23 Ağustos’ta yaptığı Genel Kurulu'nda seçilen Yönetim Kurulu toplanarak görev bölümü yaptı. Buna göre Ulaş Demiray Yönetim Kurulu Başkanı, Gülhan Bereceli ve Şaban Nar Başkan Yardımcıları, Esin Savaş Sekreter üye ve Hüseyin Çakaloğlu Sayman üye olarak oy birliği ile görevlendirildi.
Toplantıdaki diğer konularla ilgili bilgi veren Ulaş Demiray “2 saate yakın süren toplantımızda önümüzde kalan kısa yaz sonu için yapmayı düşündüğümüz etkinlikler de gündeme geldi. Buna göre:
· Geleneksel Enez Arkeoloji Turu’nun yapılması için ilgililerle gerekli temaslara başladık.

· 23-24-25 Eylül tarihlerinde yapmayı planladığımız Kuşadası gezimiz için çabalarımızın yoğunlaştırılmasına karar verdik.

· Tüm üyelerimiz ve dostlarımızla Enez’in ünlü SAKLI BAHÇE’sinde bir kahvaltıda buluşmak amacıyla yapılacak organizasyon için bir arkadaşımızı görevlendirdik.
· YAZA VEDA adı altında, yakın zamanda Gala’ya bir doğa gezisi ve piknik yapmak için çalışmalara başladık.
· “Enez’in Eğitim Sorunları ve Yerel Çözümler” konulu Danışma Kurulu Toplantımızı Kasım ayında yapmak üzere çalışmalara başlanmasına karar verdik.” dedi.
DEMİRAY ayrıca “Genel kurulumuzda ve bu toplantıda; bugünkü ekonomik zorluklara, hatta imkansızlıklara rağmen ve inatla sosyal yaşamımızı sürdürmek geliştirmek ve bu olumsuz koşulları aşmak zorundayız. O nedenle daha geniş katılımlarla Derneğimizin örgütlü gücünü artırmak, ortak ve küçük harcamalarla keyifli, üretken, yararlı bir dünyayı Enez’de yaratmayı hep birlikte başarmak konusunda çaba sarfetmek kararlığımız öne çıkan önemli sonuçlardan birisi olmuştur.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER