Edirneli Fenerbahçeliler’den Ramazan yardımı

Edirneli Fenerbahçeliler’den Ramazan yardımı

Edirne Fenerbahçeliler Derneği geleneksel olarak her ramazan ayında olduğu gibi bu yılda Edirne’de ihtiyaç sahiplerine Ramazan gıda alışveriş çeki yardımında bulundu.
İhtiyaç sahibi 20 öğrenci ve ailesine 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesinde Öğretmen olan dernek yönetim kurulu üyeleri Tolga Onüçler ve Burkay mazlumun desteğiyle yardım çekleri ihtiyaç sahiplerine teslim edilmek üzere Okul müdürü sayın Fikret Tilfir’e takdim edildi.
20 ihtiyaç sahibine Edirne’nin tek kadın muhtarı olan Medrese Alibey Mh. Muhtarı Nesrin Günay’a teslim edilmek üzere takdim edildi.
10 İhtiyaç sahibi ve şehrimizde yaşayan Depremzede ailelerimize elden takdim edilmiştir.
Edirne Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu üyesi Hakan Ceylan yapmış olduğu açıklamada, “Toplamda 50 ihtiyaç sahibi aileye ulaşabildiğimiz için mutluyuz, zor günlerde yardımlaşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum, imkanı olan dernek üyeleri ve yöneticilerinin bu yardımları yaptıkları ve bizlerinde buna aracılık etmemize vesile oldukları için teşekkürlerimi sunarım.”
Başkan Nedim Mercan Açıklamasında,
Geleneksel hale getirdiğimiz ramazan gıda yardımlarımızı görevde olduğumuz sürece devam ettireceğiz, Edirne Fenerbahçeliler Derneği yönetimi olarak yardımda emeği geçen üyelerimize, yöneticilerimize, yardım çeklerinin hazırlanmasında desteğini esirgemeyen Tuğra Marketler sahibi Oktay Topalova’ya teşekkür ederim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER