İpsala Belediyesi’nden İpsalaspor’a tam destek

İpsala Belediyesi’nden İpsalaspor’a tam destek

İpsala Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren tek spor kulübü olan İpsalaspor’a malzeme desteğine bu yıl da devam ediyor.

İpsala Spor Kulübü’nün ihtiyaçları doğrultusunda alınan eşofman takımları, düzenlenen törenle İpsalaspor Kulüp Yöneticilerine teslim edildi.

İpsala Belediyesi Enis Aslantatar Spor Kompleksi’nde yapılan spor faaliyetleriyle de öne çıkan İpsala Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren İpsalaspor’u da yalnız bırakmıyor. İpsalaspor Kulübü’nün bu yıl ihtiyaç duyduğu eşofman takımları dün saat 15.00’da İpsala Belediyesi Encümen Salonu’nda düzenlenen törenle kendilerine teslim edildi. Törene İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, İpsalaspor Kulübü Başkanı Deniz Akalın, İpsalaspor Kulübü İkinci Başkanı Hüseyin Seren ve İpsalaspor Kulübü Spor Teknik Sorumlusu Osman Erdem katıldı.

BAŞKAN ÜNSAL: ‘’İLÇEMİZDE Kİ SPOR FAALİYETLERİNİN HER DAİM DESTEKÇİSİYİZ’’

Törende konuşan İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci ÜnsalL, İpsala Belediyesi olarak sporun ve sporcuların her daim yanlarında olduklarını belirterek, ‘’İlçemizde ki spor faaliyetlerinin, sporcularımızın ve özellikle de genç kardeşlerimizin her daim yanlarında olarak destekçisi olacağımızı göreve geldiğimiz ilk günden bu yana söylüyoruz. Gençlerle yol yürümenin bu ülkenin geleceğine yönelik yapılabilecek en büyük iyilik olduğu düşüncesindeyim. İlçemizde ki spor faaliyetlerine İpsala Belediyesi olarak elimizden geldiği kadarıyla destek olmaya çalışıyoruz. Spor kulübümüzün talepleri doğrultusunda otobüs teminlerinden diğer taleplerine kadar her konuda yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Bugün de İpsalaspor’umuzun ihtiyaç duyduğu eşofman takımlarını İpsala Belediyesi olarak temin ederek spor kulübü yöneticilerimize takdimini gerçekleştiriyoruz. Bu malzemelerin başarı dolu, sağlıklı günlerde kullanılmasını temenni eder, bütün İpsalasporlu sporcularımıza başarılar dileriz’’ dedi.

AKALIN’DAN BAŞKAN ÜNSAL’A TEŞEKKÜR

Törende İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’dan sonra söz alan İpsalaspor Kulübü Başkanı Deniz Akalın, İpsalaspor’a kaliteli ve güzel eşofman takımlarının kazandırıldığını belirterek, ‘’İpsala Belediyemiz aracılığıyla spor kulübümüze, özel spor kulübümüz logolu ve arkasında İpsala Belediyesi ve İpsalaspor’un adlarının yazılı olduğu kaliteli ve güzel bir eşofman takımı kazandırdık. Her zaman maddi ve manevi olarak spor kulübümüze destek olan İpsala Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal’a kulübüm ve sporcularımız adına teşekkürlerimi sunarım.’’ Dedi.

Tören, malzemelerin tesliminin yapılmasının ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER